KURUMSAL

IĞDIR REZİDANS

Tok Rezidans Olarak

Iğdır Rezidans Kiralama Konusunda Profesyonel Olarak Hizmet Veriyoruz.

 

 

Tok Rezidans,

Merkezi konumu ile iş adamlarına, küçük ailelere, öğrencilere ve bir çok kesime  güvenli ve konforlu bir konaklama tercih edenlere kiralık daireler sunuyor.

 

 

Tüm Tok Rezidans evleri tam donanımlı mobilya ve ev eşyaları ile hazır olarak sizlere sunuyoruz.


REZİDANSIMIZDA KİRA BEDELİ VE KİRALAMIŞ OLDUĞUNUZ REZİDANS ELEKTRİĞİ HARİÇ TÜM GİDERLER REZİDANS YÖNETİMİ TARAFINDAN KARŞILANMAKTADIR.
 
SU FATURANIZ, ORTAK KULLANIM ELEKTRİĞİ , İNTERNET VE UYDU YAYINI İÇİN BİREYSEL OLARAK FATURA ÖDEMEZSİNİZ...

 

İç mimar tasarımcılar ile geliştirdiğimiz konseptimizde 2 farklı konsept rezidansı beğenilerinize sunuyoruz.
 
1+1 ve 2+1 konseptimizde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ayrıntılar düşünüldü. Kullanacağınız mutfak eşyalarına kadar düşünülen dairelerimizde ayrıca soğuk otel odası konseptinden uzaklaşmak için çeşitli aksesuarlar ile tasarımımızı zenginleştirdik.
 
Kullanım rahatlığı ve konforunuzu ön planda tutarak projelendirdiğimiz rezidansınız size özel konsepti ile huzuru ve rahatlığı bulacağınız yaşam alanları olarak hazırlanmıştır.
 
1+1 Rezidansımızda konseptimize en uygun ankastre ürünleri seçerken (buzdolabı, set üstü ocak, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, davlumbaz, LCD TV , tv ünitesi, yemek masası , banyo dolabı , köşe koltuk, şofben gibi yaşam standarlarınız  yükseltecek ürünler kullanılmıştır...
 
2+1 Rezidansımızda konseptimize en uygun ankastre ürünleri seçerken (buzdolabı, set üstü ocak, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, davlumbaz, LCD TV , tv ünitesi, yemek masası , banyo dolabı , köşe koltuk, şofben, genç odası , vestiyer gibi yaşam standarlarınız  yükseltecek ürünler kullanılmıştır...

 

  • 24 saat özel güvenlik hizmetinin yanı sıra, Ayrıca tüm dairelerimizde görüntülü ev otomasyon sistemi mevcuttur.
  • Her Dairemizde Görüntülü Diafon Hizmeti Mevcuttur... Bu Sayede Gelen Konuklarınızı Gönül Rahatlığı İle Önceden Görebilirsiniz...
  • Her Dairemizin Şifreli Çelik Kapı ve Şifreli Dış Kapı Uygulaması İle Güvenliğiniz Arttırılmıştır....
  • Belirtilen zaman diliminde çöpleriniz toplanarak temizlik konusunda sorunsuz şekilde hizmet verilir... 
  • Alışılmışın aksine sadece klima altyapısı yerine soğuk kış günleri için merkezi sistem kaloriferli ısıtma ile  altyapısını da hizmetinize sunuyoruz.
  • Rezidansımızda konaklama olanaklarını planlarken, rutin kontrollerde gözden kaçan yada olası sorunlar karşısında teknik servis hizmeti tüm ürünlerimizin garanti kapsamında olaması nedeni ile ücretisiz olarak temin edilmektedir...
  • Rezidansımızda ihtiyaç duyduğunuz herşeyi düşündük. Merkezi Uydu Yayını sayesinde rezidansınızda  konaklarken dizilerinizi, belgesellerinizi İzleyebilirsiniz .
  • Kablosuz Internet yayınımız ise sadece daireler için değil rezidansımızın her köşesinde güçlü Internet çekimi ile sizi dijital hayata bağlıyor.